AHI ja Insplay koostööprojekt LEGO Education „Coding Express“ komplekti tutvustamiseks

AHI ja Insplay koostööprojekt LEGO Education „Coding Express“ komplekti tutvustamiseks
juuli 9, 2019 No Comments Projektid, Väljakutsed ahiht

Mai alguses sai antud avapauk AHI ja Insplay vahelisele koostööprojektile, milles osaleb 11 lasteaeda üle Eesti. Projekti eesmärk on tutvustada erinevates piirkondades LEGO Education “Coding Express” komplekti ning läbi selle anda lastele võimalus arendada STEAM oskuseid.

Coding Express on lihtsalt kokkupandav progetav rong ja mõeldud lastele alates 2. eluaastast. Komplektil on ka eestikeelne õpetajajuhend – https://le-www-live-s.legocdn.com/sc/media/files/teacher-guides/preschool/coding%20express/20180221v1_45002_ps_coding%20express_teacher%20guide_et-775a331fd1c2a3858c9ff359ae851079.pdf?la=en-us

Projekti raames korraldavad Viljandi Krõllipesa Lasteaed, Pärnu Tammsaare lasteaed, Rakvere Rohuaia Lasteaed, Valga Kasekese Lasteaed, Tartu Lasteaed Rõõmupesa, Paide Sookure lasteaed, Tallinna Kullatera Lasteaed, Kohila Lasteaed Sipsik, Teelahkme Lasteaed ja Lohkva Lasteaed septembrikuus õpisündmuse, kuhu kutsutakse oma piirkonna lasteaia õpetajad ja juhid tutvuma uue komplektiga.

Kõik projektis osalevad lasteaiad loovad ühe tegevuse põhjal tegevuskava video.

Esimese projektitegevusena toimus koolitus HITSA nutiklassis, kus kõik lasteaiad said proovida ise rongi kokku panna ja sõitma programmeerida ning päeva lõpuks kaasa kingituseks ühe komplekti.

Jääme põnevusega ootama, millised vahvad õppevideod valmivad ning loodame, et huvi õpisündmuste vastu saab olema suur.

Olge AHI lainel!

Tags
About The Author

Leave a reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga